Pomoc Techniczna (416) 628-3777
albo 1-866-357-9016
Nowe Zlecenia Zadzwoń Do Nas: (416) 628- 3722
 • WEBSITE, HOSTING
  AND
  GRAPHIC DESIGN
  WebSite Design
  And
  Hosting
  WebSite Design And Hosting
  Graphic
  and
  Logo Design
  Graphic and Logo Design
  Web Marketing
  SEO Optimization
  Web Marketing And SEO Optimization

Projektowanie stron internetowych i hosting

Usługi projektowania stron internetowych Usługi naszej fimy w zakresie projektowania stron WWW obejmują nie tylko konserwację i udoskonalanie stron internetowych, ale również tworzenie witryn opartych na bazie danych. Co więcej, nasze profesjonalne usługi web design’u, efektywnie wykorzystując umiejętności, kreatywność i wiodące technologie w branży, całkowicie przeobrażą Twój biznes i portfolio.

System zarządzania treścią Prowadisz firmę – to już samo w sobie pochłania wiele czasu i wysiłku z Twojej strony. Zatem pozwól ekspertom z Caninter przejąć odpowiedzialność za zarządzanie i aktualizowanie swojej strony www. Nie tylko zadbamy o zarządzanie i utrzymanie strony internetowej, ale również zapewnimy odpowiedni marketing internetowy. Wystarczy do nas zadzwonić lub wysłać plik, który chcesz zaktualizować, a my dopilnujemy, żeby jego treść została opublikowana w ciągu kilku minut.

Marketing internetowy Rozumiemy potrzebę konkurencyjności Twojej firmy na rynku internetowym i znamy skuteczne metody promowania Twojej działalności w Internecie. Zapewniamy szczegółowe raporty od danych na temat liczby odwiedzin witryny do precyzyjnego wskazania produktów i usług, którymi użytkownicy są najbardziej zainteresowani. Takie zestawienie pomoże Ci w analizie i zapewnieniu usług, poszukiwanych przez potencjalnych klientów. Nasze usługi z obszaru marketingu wyposażą Cię w narzędzia do efektywnego zarządzania przedsiębiorstwem.

Marka i wizerunek firmy Zapewniamy naszym klientom centrum kompleksowej obsługi w zakresie kreowania marki. Nasi graficy pomogą w utworzeniu skutecznej identyfikacji wizualnej firmy, począwszy od wizytówek i broszur na zrobieniu i publikacji profesjonalnyh zdjęć kończąc. Nasze pakiety są elastyczne i niedrogie. Zadzwoń do nas, przedstaw swoje zapotrzebowanie, a my dostosujemy ofertę do Twoich potrzeb

Usługi hostingu są dostępne w przystępnych i konkurencyjnych cenach z następującymi cechami do dyspozycji: duża ilość kont e-mail, dostęp do kont FTP, szczegółowe statystyki odwiedzin, wsparcie dla rozszerzeń FrontPage, PHP, CGI, Perl, bazy danych MySQL i wiele więcej.

Rejestracja domen Szukasz nazwy domeny dla swojej firmy? Istnieje wiele możliwości, aby skutecznie promować swoją działalność. Skontaktuj się z Daniel’s, by zarejestrować skuteczną, dobrze dobraną nazwę domeny dla Twojej działalności już dziś!


Po więcej informacji lub w razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem (416) 628 – 3777. Odpowiemy na każde intersujące Cię pytanie!


Aby zamówić lub informacje na temat naszych usług zadzwoń do nas (416) 628-3722
Akceptujemy karty Visa i MasterCard , a także płatności online od instytucji finansowych
Świadczymy również usługi w języku polskim

© 2017 Caninter High Speed Internet Service Providing Cable and Fiber DSL – All Over Canada. All Rights Reserved. Theme By: Eyerish Designs