Pomoc Techniczna (416) 628-3777
albo 1-866-357-9016
Nowe Zlecenia Zadzwoń Do Nas: (416) 628- 3722
  • High Speed Cable Internet High Speed Cable Internet dla wielkiej najniższej cenie na rynku. Zobacz Pakiety
    World Home Phone Przełącz na Voice Over Internet Home Phone i zaoszczędzić pieniądze Zobacz Pakiety
 
Dlaczego warto wybrać Caninter

Caninter.net Inc ISP offers Caninter.net Inc ISP (dostawca usług internetowych) oferuje usługę dostępu do internetu kablowego na terytorium całej Kanady. Zadzwoń do nas pod numer (416) 628-3777, aby się zarejestrować i zacząć oszczędzać pieniądze już dziś.

Jednym z najważniejszych powodów, że nasi klienci są z nami od ponad 10 lat jest to, że nie mamy umowy , ani ukrytych opłat. Doceniamy naszych klientów poprzez dostarczanie niezawodnych usług w najbardziej konkurencyjnych cenach, a także 24 godzinną obsługę klienta. W odróżnieniu od naszych konkurentów, gwarantujemy najniższe ceny na nielimitowane pakiety internetowe!

Oszczędność pieniędzy Depozyt za modem zamiast opłat za wypożyczanie lub zakupu własnego. W przeciwieństwie do innych dostawców usług, pobieramy jedynie jednorazową opłatę depozytową za modem w wysokości $50. Ów depozyt gwarantuje wymianę modemu na nowy, w razie uszkodzenia lub wadliwego działania. Modem wymieniamy całkowicie bezpłatnie. Depozyt w kwocie $50 jest zwracany po zakończeniu świadczenia przez nas usług.

Opłata instalacyjna Oto kolejna możliwość na oszczędność pieniędzy. W odróżnieniu od innych dostawców pobieramy jedynie $50 jednorazowej opłaty instalacyjnej.

Brak opłaty za przesyłkę Dostarczamy modem do domu, konfigurujemy go, podłączamy router bezprzewodowy – wszystko za darmo! Nie musisz spędzać wiele godzin próbujac skonfigurować połączenie lub czytając instrukcje, aby dowiedzieć się, jak utworzyć bezpieczne połączenie internetowe – my zrobimy to za Ciebie.

Do 500 GB transferu danych miesięcznie Więcej niż jesteś w stanie zużyć. Większość dostawców internetu pobiera dodatkowe opłaty za przekroczenie limitu danych. My, natomiast, oferujemy do 500 GB danych miesięcznie, abyś nie musiał się martwić o przedwczesne wyczerpanie dostępnego limitu transferu.

Pomoc wedle zapotrzebowania W Caninter.net jesteśmy dumni z zapewniania doskonałej obsługi klienta. Nie musisz godzinami czekać na linii, słuchając muzyki, aby z nami porozmawiać. Pomożemy Tobie w każdej sprawie: od konfiguracji routera do udzielenia odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące pracy komputera.

Zadzwoń do nas pod (416) 628 – 3777 ub pod numer infolinii 11-866-375-9016 a my z chęcią Ci pomożemy

Świadczymy również usługi w języku polskim.
Aby zamówić lub informacje na temat naszych usług zadzwoń do nas (416) 628-3722
Akceptujemy karty Visa i MasterCard , a także płatności online od instytucji finansowych
Świadczymy również usługi w języku polskim

© 2017 Caninter High Speed Internet Service Providing Cable and Fiber DSL – All Over Canada. All Rights Reserved. Theme By: Eyerish Designs